Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L100S42W-252
ATS-HP-F6L100S42W-252
ATS-HP-F6L100S42W-252 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L100S42W-252
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2.5X8.28X100MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.326" (8.28mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 52.8W @ 100mm
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L100S42W-252 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2.5X8.28X100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.326" (8.28mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.098" (2.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 52.8W @ 100mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L100S42W-252
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L100S42W-252 ATS-HP-F6L100S42W-252 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F6L100S42W-252-1385445.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 100x8.28x2.5mm