Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L100S46W-300
ATS-HP-F6L100S46W-300
ATS-HP-F6L100S46W-300 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L100S46W-300
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 46W 7.6X3.8X100MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.300" (7.61mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.150" (3.80mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 57.8W @ 100mm
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L100S46W-300 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 46W 7.6X3.8X100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.300" (7.61mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.150" (3.80mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 57.8W @ 100mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L100S46W-300
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L100S46W-300 ATS-HP-F6L100S46W-300 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F6L100S46W-300-1385314.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 100x7.61x3.8mm