Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L100S47W-316
ATS-HP-F6L100S47W-316
ATS-HP-F6L100S47W-316 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L100S47W-316
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4.3X7.35X100MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.289" (7.35mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.169" (4.30mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 59.3W @ 100mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L100S47W-316 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4.3X7.35X100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.289" (7.35mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.169" (4.30mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 59.3W @ 100mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L100S47W-316
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L100S47W-316 ATS-HP-F6L100S47W-316 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F6L100S47W-316-1385278.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 100x7.35x4.3mm