Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L100S50W-348
ATS-HP-F6L100S50W-348
ATS-HP-F6L100S50W-348 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L100S50W-348
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 50W 6.8X5.3X100MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.267" (6.77mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.209" (5.30mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 61.9W @ 100mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L100S50W-348 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 50W 6.8X5.3X100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.267" (6.77mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.209" (5.30mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 61.9W @ 100mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L100S50W-348
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L100S50W-348 ATS-HP-F6L100S50W-348 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_hp_f6l100s50w_348.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 100x6.77x5.3mm