Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L150S29W-261
ATS-HP-F6L150S29W-261
ATS-HP-F6L150S29W-261 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L150S29W-261
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 29W 8.2X2.7X150MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.322" (8.19mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.106" (2.70mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 35.9W @ 150mm
auf Bestellung 46 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L150S29W-261 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 29W 8.2X2.7X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.322" (8.19mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.106" (2.70mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 35.9W @ 150mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L150S29W-261
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L150S29W-261 ATS-HP-F6L150S29W-261 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F6L150S29W-261-1385316.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 150x8.19x2.7mm