Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L150S31W-309
ATS-HP-F6L150S31W-309
ATS-HP-F6L150S31W-309 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L150S31W-309
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 31W 7.5X4X150MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.295" (7.49mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.157" (4.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 38.9W @ 150mm
auf Bestellung 49 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L150S31W-309 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 31W 7.5X4X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.295" (7.49mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.157" (4.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 38.9W @ 150mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L150S31W-309
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L150S31W-309 ATS-HP-F6L150S31W-309 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F6L150S31W-309-1385397.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 150x7.49x4mm