Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F6L70S67W-307
ATS-HP-F6L70S67W-307
ATS-HP-F6L70S67W-307 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F6L70S67W-307-1385346.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 70x7.49x4mm
auf Bestellung 19 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L70S67W-307 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 4X7.49X70MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 2.756" (70.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.295" (7.49mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.157" (4.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 83.3W @ 70mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L70S67W-307
Material: Copper
Length: 2.756" (70.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.295" (7.49mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.157" (4.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 83.3W @ 70mm