Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L200S30W-366
ATS-HP-F8L200S30W-366
ATS-HP-F8L200S30W-366 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L200S30W-366
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 30W 11.3X3X200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.443" (11.25mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.118" (3.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 37.0W @ 200mm
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L200S30W-366 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 30W 11.3X3X200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.443" (11.25mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.118" (3.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 37.0W @ 200mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L200S30W-366
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L200S30W-366 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L200S30W-366-1385405.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 200x11.25x3mm