Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L400S14W-361
ATS-HP-F8L400S14W-361
ATS-HP-F8L400S14W-361 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L400S14W-361
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2.5X11.41X400MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 15.748" (400.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.449" (11.41mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 17.8W @ 400mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L400S14W-361 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2.5X11.41X400MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 15.748" (400.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.449" (11.41mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.098" (2.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 17.8W @ 400mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L400S14W-361
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L400S14W-361 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L400S14W-361-1385321.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 400x11.41x2.5mm