Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L500S11W-363
ATS-HP-F8L500S11W-363
ATS-HP-F8L500S11W-363 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L500S11W-363
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 11W 11.4X2.5X500MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 19.685" (500.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.449" (11.41mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 14.2W @ 500mm
auf Bestellung 46 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L500S11W-363 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 11W 11.4X2.5X500MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 19.685" (500.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.449" (11.41mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.098" (2.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 14.2W @ 500mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L500S11W-363
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L500S11W-363 ATS-HP-F8L500S11W-363 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L500S11W-363-1385410.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 500x11.41x2.5mm