Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L500S13W-444
ATS-HP-F8L500S13W-444
ATS-HP-F8L500S13W-444 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L500S13W-444
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 13W 10.1X5X500MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 19.685" (500.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.398" (10.11mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.197" (5.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 16.0W @ 500mm
auf Bestellung 34 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L500S13W-444 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 13W 10.1X5X500MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 19.685" (500.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.398" (10.11mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.197" (5.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 16.0W @ 500mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L500S13W-444
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L500S13W-444 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L500S13W-444-1385481.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 500x10.11x5mm