Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L75S83W-409
ATS-HP-F8L75S83W-409
ATS-HP-F8L75S83W-409 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L75S83W-409
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4.2X10.6X75MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 2.953" (75.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.417" (10.60mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.165" (4.20mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 104.0W @ 75mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L75S83W-409 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4.2X10.6X75MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 2.953" (75.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.417" (10.60mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.165" (4.20mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 104.0W @ 75mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L75S83W-409
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L75S83W-409 ATS-HP-F8L75S83W-409 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_hp_f8l75s83w_409.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 75x10.6x4.2mm