Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L75S85W-436
ATS-HP-F8L75S85W-436
ATS-HP-F8L75S85W-436 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L75S85W-436
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 5X10.11X75MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 2.953" (75.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.398" (10.11mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.197" (5.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 106.6W @ 75mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L75S85W-436 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 5X10.11X75MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 2.953" (75.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.398" (10.11mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.197" (5.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 106.6W @ 75mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L75S85W-436
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L75S85W-436 ATS-HP-F8L75S85W-436 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats-hp-f8l75s85w-436.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 75x10.11x5mm