ATS-TEC15-46-032
ATS-TEC15-46-032 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-TEC15-46-032
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 15x15x4.4mm
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 15.00mm L x 15.00mm W
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Operating Temperature: 80°C
Height: 4.40mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C
Qmax @ Th: 4.7W @ 27°C
Current - Max: 3.9 A
Voltage - Max: 2 V
Resistance: 410 mOhms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC15-46-032 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 15x15x4.4mm, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 15.00mm L x 15.00mm W, Type: TEC (Thermoelectric Cooler), Operating Temperature: 80°C, Height: 4.40mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C, Qmax @ Th: 4.7W @ 27°C, Current - Max: 3.9 A, Voltage - Max: 2 V, Resistance: 410 mOhms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-TEC15-46-032 ATS-TEC15-46-032 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS_TEC15_46_032.pdf Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 15x15x4.4mm, 3.9A, 2Vmax, 4.7W Qmax, 150mm Wire