ATS-TEC20-13-052
ATS-TEC20-13-052 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-TEC20-13-052
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 20x20x3.8mm
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 20.00mm L x 20.00mm W
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.80mm
Delta Tmax @ Th: 67°C @ 27°C
Qmax @ Th: 13.2W @ 27°C
Current - Max: 6 A
Voltage - Max: 3.8 V
Resistance: 480 mOhms
Number of Stages: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC20-13-052 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 20x20x3.8mm, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 20.00mm L x 20.00mm W, Operating Temperature: 80°C, Height: 3.80mm, Delta Tmax @ Th: 67°C @ 27°C, Qmax @ Th: 13.2W @ 27°C, Current - Max: 6 A, Voltage - Max: 3.8 V, Resistance: 480 mOhms, Number of Stages: 1.