ATS-TEC20-24-046
ATS-TEC20-24-046 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-TEC20-24-046
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 20x20x3.4mm
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 20.00mm L x 20.00mm W
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.40mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C
Qmax @ Th: 24.2W @ 27°C
Current - Max: 20 A
Voltage - Max: 2 V
Resistance: 80 mOhms
Number of Stages: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC20-24-046 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 20x20x3.4mm, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 20.00mm L x 20.00mm W, Operating Temperature: 80°C, Height: 3.40mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C, Qmax @ Th: 24.2W @ 27°C, Current - Max: 20 A, Voltage - Max: 2 V, Resistance: 80 mOhms, Number of Stages: 1.