ATS-TEC20-84-054
ATS-TEC20-84-054 Advanced Thermal Solutions
ATS_TEC20_84_054.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 20x20x4.2mm, 3.9A, 3.75Vmax, 8.6W Qmax, 150mm Wire
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC20-84-054 Advanced Thermal Solutions
Description: TEC Module 20x20x4.2mm, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 20.00mm L x 20.00mm W, Operating Temperature: 80°C, Height: 4.20mm, Delta Tmax @ Th: 67°C @ 27°C, Qmax @ Th: 8.6W @ 27°C, Current - Max: 3.9 A, Voltage - Max: 3.8 V, Resistance: 750 mOhms, Number of Stages: 1.
Weitere Produktangebote ATS-TEC20-84-054
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-TEC20-84-054 ATS-TEC20-84-054 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-TEC20-84-054 Description: TEC Module 20x20x4.2mm
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 20.00mm L x 20.00mm W
Operating Temperature: 80°C
Height: 4.20mm
Delta Tmax @ Th: 67°C @ 27°C
Qmax @ Th: 8.6W @ 27°C
Current - Max: 3.9 A
Voltage - Max: 3.8 V
Resistance: 750 mOhms