ATS-TEC23-10-040
ATS-TEC23-10-040 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-TEC23-10-040
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 23x23x5.3mm
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 23.00mm L x 23.00mm W
Operating Temperature: 80°C
Height: 5.30mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C
Qmax @ Th: 10.9W @ 27°C
Current - Max: 9 A
Voltage - Max: 2 V
Resistance: 180 MOhms
Number of Stages: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC23-10-040 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 23x23x5.3mm, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 23.00mm L x 23.00mm W, Operating Temperature: 80°C, Height: 5.30mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C, Qmax @ Th: 10.9W @ 27°C, Current - Max: 9 A, Voltage - Max: 2 V, Resistance: 180 MOhms, Number of Stages: 1.