ATS-TEC23-35-047
ATS-TEC23-35-047 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-TEC23-35-047
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 23x23x4.4mm
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 23.00mm L x 23.00mm W
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Operating Temperature: 80°C
Height: 4.40mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C
Qmax @ Th: 36.3W @ 27°C
Current - Max: 30 A
Voltage - Max: 2 V
Resistance: 50 mOhms
Number of Stages: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC23-35-047 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 23x23x4.4mm, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 23.00mm L x 23.00mm W, Type: TEC (Thermoelectric Cooler), Operating Temperature: 80°C, Height: 4.40mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C, Qmax @ Th: 36.3W @ 27°C, Current - Max: 30 A, Voltage - Max: 2 V, Resistance: 50 mOhms, Number of Stages: 1.
Weitere Produktangebote ATS-TEC23-35-047
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-TEC23-35-047 ATS-TEC23-35-047 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS_TEC23_35_047.pdf Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 23x23x4.4mm, 30A, 2Vmax, 36.3W Qmax, 150mm Wire