ATS-TEC23-36-014
ATS-TEC23-36-014 Advanced Thermal Solutions Inc.
TEC_Modules
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC MODULE, 23X23X3.6
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Packaging: Bulk
Size / Dimension: Square - 23.00mm L x 23.00mm W
Height: 3.60mm
Delta Tmax @ Th: 68°C @ 27°C
Qmax @ Th: 14.9W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 3 A
Voltage - Max: 8.5 V
Resistance: 2.05 Ohms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC23-36-014 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC MODULE, 23X23X3.6, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Packaging: Bulk, Size / Dimension: Square - 23.00mm L x 23.00mm W, Height: 3.60mm, Delta Tmax @ Th: 68°C @ 27°C, Qmax @ Th: 14.9W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 3 A, Voltage - Max: 8.5 V, Resistance: 2.05 Ohms, Number of Stages: 1.
Weitere Produktangebote ATS-TEC23-36-014
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-TEC23-36-014 ATS-TEC23-36-014 Hersteller : Advanced Thermal Solutions EC_Modules-1651620.pdf Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 23x23x3.6mm LxWxH, 3A, 8.5Vmax, 14.9W Qmax, 100mm Wire