ATS-TEC25-26-073
ATS-TEC25-26-073 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-TEC25-26-073
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 25x25x4mm
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 25.00mm L x 25.00mm W
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Operating Temperature: 80°C
Height: 4.00mm
Delta Tmax @ Th: 67°C @ 27°C
Qmax @ Th: 26.5W @ 27°C
Current - Max: 12 A
Voltage - Max: 3.8 V
Resistance: 240 mOhms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC25-26-073 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 25x25x4mm, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 25.00mm L x 25.00mm W, Type: TEC (Thermoelectric Cooler), Operating Temperature: 80°C, Height: 4.00mm, Delta Tmax @ Th: 67°C @ 27°C, Qmax @ Th: 26.5W @ 27°C, Current - Max: 12 A, Voltage - Max: 3.8 V, Resistance: 240 mOhms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-TEC25-26-073 ATS-TEC25-26-073 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS_TEC25_26_073.pdf Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 25x25x4mm, 12A, 3.75Vmax, 26.5W Qmax, 150mm Wire