ATS-TEC25-39-061
ATS-TEC25-39-061 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-TEC25-39-061
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 25x25x3.6mm
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 25.00mm L x 25.00mm W
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.60mm
Delta Tmax @ Th: 67°C @ 27°C
Qmax @ Th: 39.7W @ 27°C
Current - Max: 18 A
Voltage - Max: 3.8 V
Resistance: 160 mOhms
Number of Stages: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC25-39-061 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 25x25x3.6mm, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 25.00mm L x 25.00mm W, Operating Temperature: 80°C, Height: 3.60mm, Delta Tmax @ Th: 67°C @ 27°C, Qmax @ Th: 39.7W @ 27°C, Current - Max: 18 A, Voltage - Max: 3.8 V, Resistance: 160 mOhms, Number of Stages: 1.
Weitere Produktangebote ATS-TEC25-39-061
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-TEC25-39-061 ATS-TEC25-39-061 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS_TEC25_39_061-3560590.pdf Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 25x25x3.6mm, 18A, 3.75Vmax, 39.7W Qmax, 150mm Wire