ATS-TEC25-51-062
ATS-TEC25-51-062 Advanced Thermal Solutions
ATS_TEC25_51_062.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 25x25x3.1mm, 15 Imax(A), 5.9 Vmax(V), 150mm Lead
auf Bestellung 54 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC25-51-062 Advanced Thermal Solutions
Description: TEC Module 25x25x3.1mm, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 25.00mm L x 25.00mm W, Type: TEC (Thermoelectric Cooler), Operating Temperature: 80°C, Height: 3.10mm, Delta Tmax @ Th: 67°C @ 27°C, Qmax @ Th: 52.4W @ 27°C, Current - Max: 15 A, Voltage - Max: 5.9 V, Resistance: 300 mOhms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-TEC25-51-062 ATS-TEC25-51-062 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-TEC25-51-062 Description: TEC Module 25x25x3.1mm
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 25.00mm L x 25.00mm W
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.10mm
Delta Tmax @ Th: 67°C @ 27°C
Qmax @ Th: 52.4W @ 27°C
Current - Max: 15 A
Voltage - Max: 5.9 V
Resistance: 300 mOhms