ATS-TEC30-44-082
ATS-TEC30-44-082 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-TEC30-44-082
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 30x30x3mm
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.00mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C
Qmax @ Th: 45.5W @ 27°C
Current - Max: 9 A
Voltage - Max: 8.61 V
Resistance: 750 mOhms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC30-44-082 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 30x30x3mm, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W, Type: TEC (Thermoelectric Cooler), Operating Temperature: 80°C, Height: 3.00mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C, Qmax @ Th: 45.5W @ 27°C, Current - Max: 9 A, Voltage - Max: 8.61 V, Resistance: 750 mOhms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-TEC30-44-082 ATS-TEC30-44-082 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS_TEC30_44_082.pdf Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 30x30x3mm, 9A, 8.61Vmax, 45.5W Qmax, 150mm Wire