ATS-TEC30-59-085
ATS-TEC30-59-085 Advanced Thermal Solutions
ATS_TEC30_59_085.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 30x30x3.2mm, 12 Imax(A), 8.61 Vmax(V), 150mm Lead
auf Bestellung 54 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC30-59-085 Advanced Thermal Solutions
Description: TEC Module 30x30x3.2mm, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W, Type: TEC (Thermoelectric Cooler), Operating Temperature: 80°C, Height: 3.20mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C, Qmax @ Th: 60.7W @ 27°C, Current - Max: 12 A, Voltage - Max: 8.61 V, Resistance: 560 mOhms, Number of Stages: 1.
Weitere Produktangebote ATS-TEC30-59-085
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-TEC30-59-085 ATS-TEC30-59-085 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-TEC30-59-085 Description: TEC Module 30x30x3.2mm
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.20mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C
Qmax @ Th: 60.7W @ 27°C
Current - Max: 12 A
Voltage - Max: 8.61 V
Resistance: 560 mOhms