ATS-TEC30-64-086
ATS-TEC30-64-086 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-TEC30-64-086
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 30x30x3.2mm
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.20mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C
Qmax @ Th: 65.7W @ 27°C
Current - Max: 13 A
Voltage - Max: 8.61 V
Resistance: 520 mOhms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 23 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC30-64-086 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 30x30x3.2mm, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W, Type: TEC (Thermoelectric Cooler), Operating Temperature: 80°C, Height: 3.20mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C, Qmax @ Th: 65.7W @ 27°C, Current - Max: 13 A, Voltage - Max: 8.61 V, Resistance: 520 mOhms, Number of Stages: 1.
Weitere Produktangebote ATS-TEC30-64-086
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-TEC30-64-086 ATS-TEC30-64-086 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS_TEC30_64_086.pdf Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 30x30x3.2mm, 13A, 8.61Vmax, 65.7W Qmax, 150mm Wire