ATS-TEC50-195-185
ATS-TEC50-195-185 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-TEC50-195-185
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 50x50x3.3mm
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 50.00mm L x 50.00mm W
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.30mm
Delta Tmax @ Th: 68°C @ 27°C
Qmax @ Th: 200.0W @ 27°C
Current - Max: 20 A
Voltage - Max: 15.4 V
Resistance: 580 mOhms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 45 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC50-195-185 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC Module 50x50x3.3mm, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 50.00mm L x 50.00mm W, Type: TEC (Thermoelectric Cooler), Operating Temperature: 80°C, Height: 3.30mm, Delta Tmax @ Th: 68°C @ 27°C, Qmax @ Th: 200.0W @ 27°C, Current - Max: 20 A, Voltage - Max: 15.4 V, Resistance: 580 mOhms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-TEC50-195-185 ATS-TEC50-195-185 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS_TEC50_195_185.pdf Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 50x50x3.3mm, 20 Imax(A), 15.4 Vmax(V), 150mm Lead