ATS-WFF-100W-12-C Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-WFF-100W-12-C
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC ASSEMBLY, 100W,12V
Packaging: Bulk
Dimensions - Overall: 250mm L x 133mm W x 159.1mm H
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Power - Input: 100 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 59 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 14 A
Voltage: 12 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-WFF-100W-12-C Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC ASSEMBLY, 100W,12V, Packaging: Bulk, Dimensions - Overall: 250mm L x 133mm W x 159.1mm H, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Power - Input: 100 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 59 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 14 A, Voltage: 12 V.
Weitere Produktangebote ATS-WFF-100W-12-C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-WFF-100W-12-C ATS-WFF-100W-12-C Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-WFF-100W-12-C-1651601.pdf Thermoelectric Assemblies Air-to-Air Thermoelectric Assembly, 59W Max. Cooling Power, 12VDC, 14A Current