ATS-WFF-150W-12-C Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-WFF-150W-12-C
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC ASSEMBLY, 150W, 12V
Packaging: Bulk
Dimensions - Overall: 300mm L x 160mm W x 170.1mm H
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Power - Input: 150 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 83 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 16.5 A
Voltage: 12 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-WFF-150W-12-C Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC ASSEMBLY, 150W, 12V, Packaging: Bulk, Dimensions - Overall: 300mm L x 160mm W x 170.1mm H, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Power - Input: 150 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 83 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 16.5 A, Voltage: 12 V.
Weitere Produktangebote ATS-WFF-150W-12-C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-WFF-150W-12-C ATS-WFF-150W-12-C Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-WFF-150W-12-C-1651562.pdf Thermoelectric Assemblies Air-to-Air Thermoelectric Assembly, 83W Max. Cooling Power, 12VDC, 16.5A Current