ATS-WFF-60W-12-C Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-WFF-60W-12-C
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC ASSEMBLY, 60W,12V
Packaging: Bulk
Dimensions - Overall: 200mm L x 133mm W x 146.6mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Power - Input: 60 W
Heat Transfer Type: Air to Air
Power - Cooling: 28 W
Fan Location: Cold Side / Warm Side
Current: 7.3 A
Voltage: 12 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-WFF-60W-12-C Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC ASSEMBLY, 60W,12V, Packaging: Bulk, Dimensions - Overall: 200mm L x 133mm W x 146.6mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Power - Input: 60 W, Heat Transfer Type: Air to Air, Power - Cooling: 28 W, Fan Location: Cold Side / Warm Side, Current: 7.3 A, Voltage: 12 V.
Weitere Produktangebote ATS-WFF-60W-12-C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-WFF-60W-12-C ATS-WFF-60W-12-C Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-WFF-60W-12-C-1651642.pdf Thermoelectric Assemblies Air-to-Air Thermoelectric Assembly, 28W Max. Cooling Power, 12VDC, 7.3A Current