ATS-X51375K-C1-R0
ATS-X51375K-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATSX51375KC1R0.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIFLOW 36.75X36.75X14.5MM T766
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.476" (37.50mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Top Mount
Width: 1.476" (37.50mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.70°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.571" (14.50mm)
Material Finish: Blue Anodized
auf Bestellung 125 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-X51375K-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIFLOW 36.75X36.75X14.5MM T766, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.476" (37.50mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Top Mount, Width: 1.476" (37.50mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.70°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.571" (14.50mm), Material Finish: Blue Anodized.