ATS012012006-MF-2E
ATS012012006-MF-2E Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS012012006-MF-2E
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIFLOW HEATSINK 12X12X6MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.472" (12.00mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Top Mount
Width: 0.472" (12.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 39.81°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.236" (6.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 322 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS012012006-MF-2E Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIFLOW HEATSINK 12X12X6MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.472" (12.00mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Top Mount, Width: 0.472" (12.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 39.81°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.236" (6.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS012012006-MF-2E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS012012006-MF-2E ATS012012006-MF-2E Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS012012006_MF_2E.pdf Heat Sinks maxiFLOW BGA Heat Sink, High Aspect Ratio, Slant Fin, No TIM, 12x12x6mm