Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS014014006-PF-3E
ATS014014006-PF-3E
ATS014014006-PF-3E Advanced Thermal Solutions
ATS014014006_PF_3E.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks BGA Heat Sink, High Aspect Ratio Extrusion, Cross Cut, No TIM, 14x14x6mm
auf Bestellung 108 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS014014006-PF-3E Advanced Thermal Solutions
Description: CROSS CUT HEATSINK 14X14X6MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.551" (14.00mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 0.551" (14.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 35.94°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.236" (6.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS014014006-PF-3E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.551" (14.00mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 0.551" (14.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 35.94°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.236" (6.00mm)