ATS014014007-SF-3F
ATS014014007-SF-3F Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS014014007-SF-3F
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 14X14X7MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.551" (14.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.551" (14.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 28.87°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.276" (7.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 113 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS014014007-SF-3F Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 14X14X7MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.551" (14.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.551" (14.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 28.87°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.276" (7.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS014014007-SF-3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS014014007-SF-3F ATS014014007-SF-3F Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS014014007_SF_3F-3133834.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Straight Fin, No TIM, Black Anodized, 14x14x7mm (LxWxH)