ATS014014008-SF-3G
ATS014014008-SF-3G Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS014014008-SF-3G
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 14X14X8MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.551" (14.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.551" (14.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 24.85°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.315" (8.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS014014008-SF-3G Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 14X14X8MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.551" (14.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.551" (14.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 24.85°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.315" (8.00mm), Material Finish: Black Anodized.