ATS014014009-SF-3H
ATS014014009-SF-3H Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS014014009-SF-3H
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 14X14X9MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.551" (14.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.551" (14.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 21.76°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.354" (9.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 83 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS014014009-SF-3H Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 14X14X9MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.551" (14.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.551" (14.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 21.76°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.354" (9.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.