ATS015015005-SF-4D
ATS015015005-SF-4D Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS015015005-SF-4D
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 15X15X5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.591" (15.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.590" (15.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 38.56°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.197" (5.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 146 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS015015005-SF-4D Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 15X15X5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.591" (15.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.590" (15.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 38.56°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.197" (5.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS015015005-SF-4D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS015015005-SF-4D ATS015015005-SF-4D Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS015015005_SF_4D.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, High Aspect Ratio Extrusion, Straight, No TIM, 15x15x5mm