Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS015015006-PF-4E
ATS015015006-PF-4E
ATS015015006-PF-4E Advanced Thermal Solutions
ATS015015006_PF_4E.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks BGA Heat Sink, High Aspect Ratio Extrusion, Cross Cut, No TIM, 15x15x6mm
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS015015006-PF-4E Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT SINK 15MM X 15MM X 6MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.591" (15.00mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 0.591" (15.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 33.59°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.236" (6.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS015015006-PF-4E ATS015015006-PF-4E Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS015015006-PF-4E Description: HEAT SINK 15MM X 15MM X 6MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.591" (15.00mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 0.591" (15.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 33.59°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.236" (6.00mm)