ATS015015006-SF-4E
ATS015015006-SF-4E Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS015015006-SF-4E
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 15X15X6MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.591" (15.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.590" (15.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 31.89°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.236" (6.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS015015006-SF-4E Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 15X15X6MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.591" (15.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.590" (15.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 31.89°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.236" (6.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS015015006-SF-4E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS015015006-SF-4E ATS015015006-SF-4E Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS015015006_SF_4E.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, High Aspect Ratio Extrusion, Straight, No TIM, 15x15x6mm