ATS015015007-PF-4F
ATS015015007-PF-4F Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS015015007-PF-4F
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: CROSS CUT HEATSINK 15X15X7MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.591" (15.00mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 0.590" (15.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 28.63°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.276" (7.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS015015007-PF-4F Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: CROSS CUT HEATSINK 15X15X7MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.591" (15.00mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 0.590" (15.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 28.63°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.276" (7.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS015015007-PF-4F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS015015007-PF-4F ATS015015007-PF-4F Hersteller : Advanced Thermal Solutions advanced thermal solutions_04022018_ats015015007-pf-4f.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, High Aspect Ratio Extrusion, Cross Cut, No TIM, 15x15x7mm