Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS015015009-SF-4H
ATS015015009-SF-4H
ATS015015009-SF-4H Advanced Thermal Solutions
ATS015015009_SF_4H.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks BGA Heat Sink, High Aspect Ratio Extrusion, Straight, No TIM, 15x15x9mm
auf Bestellung 69 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS015015009-SF-4H Advanced Thermal Solutions
Description: HEATSINK 15X15X9MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.591" (15.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.590" (15.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 20.34°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.354" (9.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Material: Aluminum
Length: 0.591" (15.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.590" (15.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 20.34°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.354" (9.00mm)