ATS017017006-SF-5E
ATS017017006-SF-5E Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS017017006-SF-5E
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 17X17X6MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.669" (17.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.669" (17.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 28.11°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.236" (6.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 91 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS017017006-SF-5E Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 17X17X6MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.669" (17.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.669" (17.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 28.11°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.236" (6.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS017017006-SF-5E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS017017006-SF-5E ATS017017006-SF-5E Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS017017006_SF_5E.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Straight Fin, No TIM, Black Anodized, 17x17x6mm (LxWxH)