ATS017017009-SF-5H
ATS017017009-SF-5H Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS017017009-SF-5H
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 17X17X9MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.669" (17.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.669" (17.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 17.53°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.354" (9.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS017017009-SF-5H Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 17X17X9MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.669" (17.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.669" (17.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 17.53°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.354" (9.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS017017009-SF-5H ATS017017009-SF-5H Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS017017009-SF-5H.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Straight Fin, No TIM, Black Anodized, 17x17x9mm (LxWxH)