ATS019019009-PF-6H
ATS019019009-PF-6H Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS019019009-PF-6H
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: CROSS CUT HEATSINK 19X19X9MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.748" (19.00mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 0.748" (19.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 16.05°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.354" (9.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 87 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS019019009-PF-6H Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: CROSS CUT HEATSINK 19X19X9MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.748" (19.00mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 0.748" (19.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 16.05°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.354" (9.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS019019009-PF-6H ATS019019009-PF-6H Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS019019009_PF_6H.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, High Aspect Ratio Extrusion, Cross Cut, No TIM, 19x19x9mm