ATS019019009-SF-6H
ATS019019009-SF-6H Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS019019009-SF-6H
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 19X19X9MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.748" (19.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.748" (19.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 15.77°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.354" (9.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 47 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS019019009-SF-6H Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 19X19X9MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.748" (19.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.748" (19.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 15.77°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.354" (9.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS019019009-SF-6H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS019019009-SF-6H ATS019019009-SF-6H Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS019019009_SF_6H-3133969.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Straight Fin, No TIM, Black Anodized, 19x19x9mm (LxWxH)