ATS020020007-SF-7F
ATS020020007-SF-7F Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS020020007-SF-7F
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 20X20X7MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.787" (20.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.787" (20.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 19.93°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.276" (7.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 82 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS020020007-SF-7F Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 20X20X7MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.787" (20.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.787" (20.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 19.93°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.276" (7.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS020020007-SF-7F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS020020007-SF-7F ATS020020007-SF-7F Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS020020007_SF_7F-3133861.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Straight Fin, No TIM, Black Anodized, 20x20x7mm (LxWxH)