ATS020020008-SF-7G
ATS020020008-SF-7G Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS020020008-SF-7G
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 20X20X8MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.787" (20.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.787" (20.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 16.98°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.315" (8.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 97 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS020020008-SF-7G Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 20X20X8MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.787" (20.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.787" (20.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 16.98°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.315" (8.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS020020008-SF-7G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS020020008-SF-7G ATS020020008-SF-7G Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS020020008_SF_7G-3133544.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Straight Fin, No TIM, Black Anodized, 20x20x8mm (LxWxH)