ATS021021009-PF011
ATS021021009-PF011 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS021021009-PF011
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: PINFIN HEATSINK 21X21X8.9MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.827" (21.00mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 0.827" (21.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 19.00°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.350" (8.89mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS021021009-PF011 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: PINFIN HEATSINK 21X21X8.9MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.827" (21.00mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 0.827" (21.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 19.00°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.350" (8.89mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS021021009-PF011
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS021021009-PF011 ATS021021009-PF011 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS021021009_PF011.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Pin Fin, No TIM, Black Anodized, 21x21x8.9mm (LxWxH)