ATS024024004-MF-8C
ATS024024004-MF-8C Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS024024004-MF-8C
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIFLOW HEATSINK 24X24X4MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.945" (24.00mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Top Mount
Width: 0.945" (24.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 33.94°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.157" (4.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS024024004-MF-8C Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIFLOW HEATSINK 24X24X4MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.945" (24.00mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Top Mount, Width: 0.945" (24.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 33.94°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.157" (4.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS024024004-MF-8C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS024024004-MF-8C ATS024024004-MF-8C Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS024024004_MF_8C.pdf Heat Sinks maxiFLOW BGA Heat Sink, High Aspect Ratio, Slant Fin, No TIM, 24x24x4mm