ATS024024006-SF-8E
ATS024024006-SF-8E Advanced Thermal Solutions Inc.
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 24X24X6MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.945" (24.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.945" (24.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 21.49°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.236" (6.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS024024006-SF-8E Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 24X24X6MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.945" (24.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.945" (24.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 21.49°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.236" (6.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS024024006-SF-8E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS024024006-SF-8E ATS024024006-SF-8E Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS024024006_SF_8E.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, High Aspect Ratio Extrusion, Straight, No TIM, 24x24x6mm